Can Alüminyum

Cam Balkon Sistemleri

Akhisar Katlanır Cam Balkon Firması Can Alüminyum Olarak Katlanır, Sürgülü, Isıcamlı, Kumandalı ve Silinebilir Giyotin Cam Balkon Modellerimiz ve İlham Verici Tasarımlarımız ile Mekanlarınıza Değer Katıyoruz.

Gündelik Hayattan Uzaklaşmak ve İlham Verici Bir Ortamda Zaman Geçirmek İstiyorsanız; Can Alüminyum Akhisar Cam Balkon Firmaları İçin de Kaliteli Ürünleri, Hızlı ve Zamanında Teslimat, Hatasız Montaj ve Hızlı Servis İlkeleriyle Sizin İçin Doğru Adres. Daha Keyifli ve Konforlu Yaşam Alanları İnşa Ediyoruz. Alüminyum ve Cam Uyumunu Sanat Şeklinde Bir Araya Getirip Sizlerin Hizmetine Sunuyoruz.

Real Cam Balkon Akhisar Üretici Bayii Olarak Ekonomik Gold Seri, Pro Gold Seri, Pro Gold Isıcamlı İspanyolet Kollu Katlanır Cam Balkon Modellerimiz ile Hizmetinizdeyiz.

Cam Renkleri Seçeneklerimiz Şeffaf, Füme, Bronz, Mavi, Yeşil.

Profil Renk Seçeneklerimiz Natürel, Beyaz, Bronz, Maun, Altın Meşe, Antrasit Gri, Siyah, Ahşap Kaplama.

Akhisar Cam Balkon Fiyatları Konusunda İddialıyız Çünkü Üretici Firmayız.

Dert Değil Kaliteli Cam Balkon Sahibi Olmak İçin Hemen Ücretsiz Keşif Hattımıza Ulaşın.

Sürme Cam Balkon

Real Cam Balkon Sistemlerinin En Yeni Ürünü R3 Sürme Cam Balkon Sistemi ile İç ve Dış Mekânlarınız da Yaşam Alanları Oluşturulmasını Sağlamaktadır.

R3 Sürme Seri’de, Eşikli ve Eşiksiz Seçeneği Bulunur ve Standart 3 Raydan İstenildiği Kadar Ray Yapımına İzin Veren Esnek Yapıdadır. Modelde Isıcamlı ve 8 mm Cam Seçeneği Bulunmaktadır.

Neden Real Cam Balkon R3 Sürme?

- Piyasa Ürünlerine Nazaran 4 Kat'a Varan Yalıtım Sağlar.

- Alt Kasa Eşikli ve Eşiksiz Olarak Mekana Göre Tercih Edilebilir.

- Geliştirilmiş Yalıtım ve Üstün Su Tahliye Özelliği Maksimum Sızdırmazlık Sağlamaktadır.

- Sürme Kanatlar Sayesinde Temizlemesi Çok Kolaydır.

Isıcamlı Cam Balkon

Cam Balkon Sistemlerinde Ulaşılmış En Üst Düzey Cam Balkon Yalıtımıyla, En Çok Tercih Edilen Isıcamlı Katlanır Pro Gold Cam Balkon ve Isıcamlı R3 Sürme Cam Balkon Kalitesini ve Konforunu Her Mevsim Yaşayın.

Isıcamlı Real Cam Balkon Katlanır Sistemde Kullanılan Isıcam Özelliğine Bağlı Olarak, Normal Cama Göre 5 Kata Varan Daha Fazla Yalıtım Sağlayabilmektedir. Isıcamlı Cam Balkon Sistemi Diğer Cam Balkonlara Göre Daha Fazla Isı Yalıtımı Sağlamaktadır. Mekanlarınızdaki Balkonlarınızı Yaşam Alanına Yani Odaya Çevirebileceğiniz Aynı Zamanda Yaz Günleri Balkonunuzu Açık Olarak Kullanabileceğiniz Bir Sistemdir.

Giyotin Cam Balkon

Akhisar Can Alüminyum Giyotin Cam Balkon Sistemlerinin Normal Cam Balkondan Farklı Olarak Tam Otomatik, Uzaktan Kumandalı ve Silinebilir Cam Sistemi Olmasıdır.

Cam Paneller, Uzaktan Kumanda ile Açılır ya da Kapanır. Sistem Açıldığında Balkonda Yer Kaplamaz. Aynı Zamanda Balkon Korkuluğudur.

Akhisar da Giyotin Cam Balkon Yaptırmadan Önce Bize Ulaşın Referanslarımızı Gösterelim Evinize veya İş Yerinize Özel Ölçülerde Fiyat Teklifinizi Oluşturalım.

Real Cam Balkon Giyotin Sistemleri Dikey Olarak Çalışan Uzaktan Kumandalı Temizlenebilir Giyotin Cam Balkon Sistemi, Özel Tasarım Patentli Ürünümüzdür. Cam Seçeneği (4 + 14 + 4 mm) – (5 + 12 + 5 mm) Isıcamlı ve 8 mm Temperli Camdır. Özel Tasarım Paslanmaz Profiller, Çelik Taşıyıcılar %100 Emniyetli ve Alternatif Cam Seçenekleri ile En Üst Seviyede Güvenli Temizlenebilir Giyotin Cam Sistemidir.